Електронний вступ — 2018Цього року вступна кампанія розпочалась з 29 червня – саме в цей день абітурієнти можуть подавати заяви до вишів. Як і  минулого року процедура вступу буде проводитися в електронному вигляді через сайт ez.osvitavsim.org.ua .

01300000329092136240566911552_sВтім, щоб не створювати зайвого  навантаження на систему, і надати вступникам можливість зважити свої шанси, МОН вирішило розвести в часі реєстрацію абітурієнтів на сайті і саму подачу заяв.

Так зареєструвати електронний кабінет можливо буде з 29 червня на сайті ez.osvitavsim.org.ua

Подання заяв  на вступ до вищих навчальних закладів триватиме з 12 по 26 липня.

Цьогоріч всі вступники подають заяви до вишів у електронній формі, як на денну та і на заочну форми навчання. Виняток є тільки для тих категорій, які мають спеціальні умови, вступають за квотами або мають розбіжності в написанні прізвища, ім’я та по-батькові в документах про освіту та сертифікатах ЗНО. В цих випадках абітурієнти мають змогу подати документи до приймальних комісій вишів у паперовій формі.

Абітурієнти можуть подати дев’ять заяв на місця бюджетного або регіонального замовлення, не більше ніж на 4 спеціальності.

Як і в минулому році при поданні заяв вступник обирає пріоритетність для кожної своєї заяви, де 1 – це найвищий пріоритет.

Важливо: Якщо вступник помилився при заповненні заяви, або є питання щодо вибору спеціальності, до моменту реєстрації заяви в навчальному закладі він може ії скасувати. Якщо заява вже зареєстрована в навчальному закладі, то при ії скасуванні поновити її вже неможливо.

При необхідності  абітурієнти мають можливість отримати консультацію щодо роботи в електронному кабінеті вступника за телефоном (044) 239-86-18 та електронною поштою ez@inforesurs.gov.ua

На нашому сайті розміщено інструкцію по заповненню заяв і відповіді на поширені запитання.

Також, в приймальній комісії при Академії будуть надавати технічну підтримку з питань подання заяв через електронні кабінети.

Бажаємо успішного вступу!